| olivia21love a întrebat:

Spuneti-mi, va rog, cum pot sa am puteri magice? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IIII a răspuns:

Pai pentru cultura ta generala cu puteri magice TE NASTI.
Poate daca incerci si te faci vrajitoare o sa stii unele ritualuri magice si alte chestii.Dar pentru asta iti trebuie mai mult timp si rabdare...

4 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Nu poti sa ai puteri magice... Daca ai vazut intr-un film sa stii ca ceea ce vezi la TV nu e asa si in realitate...

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Este la magazin. e 1 leu o PUTErE magica.

| birdie14 a răspuns:

Buna.E simplu: inchizi computerul, te bagi in pat si visezi ca esti Harry Potter, sau te scoli de pe scaun si tipi la mama/tata ca ai innebunit si ca vrei sa ai puteri magice. Sper ca te-am ajutat.happy
Bafta.

| SimmvonD a răspuns:

Simplu! da-ti 2 palme thinking