| Lara_6327 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ceva emisiuni culturale gen „Inapoi la argument" daca mai exista...

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Garantat 100%.
Omul care aduce cartea. Stiu ca nu este in genul acela, dar este o emisiune de cultura veritabila.
Dar sa stii ca emisiunea,, Inapoi la argument" inca exista. Este difuzata pe TVR Cultural la 21:30, Joi. Maine la 21:30 o poti urmari.
Domnul Horia Roman Patapievici este un adevarat om de cultura si ma bucur nespus ca mai sunt persoane in Romania care sunt atrase de acest fenomen pe cale de disparitie in tara noastra, cultura. Felicitari!

3 răspunsuri:
| IbanezFender a răspuns:

In prezent nu prea ma uit la tv dar o parte din emisiunile inapoi la argument le gasesti pe yutube

| ioana1704 a răspuns:

Cauta emisiunile de pe tv cultural, tv arte

April
| April a răspuns:

"Profesionistii" cu Eugenia Voda.