| Kainon a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de emisiuni culturale, educative, informative, de divertisment. Multumesc! FUNDA. happy

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Mie una imi place how it's made pe discovery da nu prea stiu la ce ore apare...
si urmaream anul trecut in fiecare vineri pe tvr cultural o emisiune in care aratau orase si vorbeau despre istoria lor.

| Kainon explică:

Cate un exemplu din fiecare!

| Kainon explică:

Si cum se numea? :d

| angelBlack00 a răspuns:

X factor, vocea romaniei, burlacitza, next top model by catalin botezatu, iubiri secrete, iubire interzisa, mama din intamplare, faci fata faci bani, schimb de mame

| GalaxYC a răspuns:

Buna deci priveste HappyHour de la ProTV.bafta