| SoricelDeCasa a întrebat:

Stie cineva o aplicatie android cu carti audio in limba romana? Dau funda happy

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pentru ce-ți trebuie aplicație când poți să descarci cărțile de pe net în format mp3 și să ți le pui pe telefon.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă te descurci cu engleza le poți lua de aici: http://www.booksshouldbefree.com/

Sunt multe și se aud clar.

| vampir004 a răspuns:

Citeste de pe wattpad carti

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

În limba română nu ştiu, dar în engleză este una foarte tare cu o mulţime de cărţi. Se numeşte Stories.

| SoricelDeCasa explică (pentru Immjustalittlecupcake):

Da stiu, pana acum tot in engleza si spaniola am ascultat. Totusi am sperat ca poate sa existe macar o aplicatie cu carti in limba romana.

| Mihail_Costache_1991 a răspuns:

Http://www.carti-audio.blogspot.ro
Site-ul are varianta mobile!