| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot descarca carti pdf?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scribd.com

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

E gratis, eu de acolo le iau. Iti faci cont, uploadezi ceva si cauti, dar te uiti doar la 'Documents', nu la 'Books'. Si la Documents sunt o gramada de carti.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Nici n-ai citit ce ti-am spus. Ok, te las in pace, fa cum consideri.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Stii tu mai bine, te las, gata.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Prin ss-ul asta dovedesti ca nu ai citit ce ti-am scris prima data (http://i.imgur.com/iV1o1JQ.png), vrei doar sa jignesti, greseala mea ca am vrut sa te ajut. Ok, crezi ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Mai citeste inca o data ce ti-am scris.

Răspuns utilizator avertizat
| liveornot a răspuns:

Gasesti aici http://codexium.pw/
Sunt foarte multe si tot apar altele noi. Sunt gratuite si daca nu gasesti o carte opoti cere