| j1NNNx a întrebat:

Stie cineva un site unde pot sa gasesc obiecte chinezesti la preturi mici? (lucruri pentru decor)
de preferat la un pret mic, si calitatea cat mai buna.

4 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

Elefant.ro,
Emag.ro
Aliexpress.com

| j1NNNx explică (pentru Kyttynna):

Cer obiecte chinezesti, tu imi dai cosmetice. multumesc mult

| Kyttynna a răspuns (pentru j1NNNx):

Pe Aliexpress sunt 100% obiecte chinezesti, iar celelalte doua, detin decoratiuni daca selectezi categoria potrivita majoritatea made in China.

| Cristall155 a răspuns:

"Aliexpress" - produse din Coreea si China. Am facut comanda de multe ori si mi-a venit totul. E super acest magazin.