| CotutiuMartian a întrebat:

De unde cumpără telefoanele chinezești gen Xiaomi la preturi mici care știe funda

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

De pe AliExpress

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

De oriunde. Cauta si tu pe compari.ro si pe celelalte site-uri cunoscute care nu se regasesc acolo, alege site-ul cu cea mai buna reducere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la bazar din obor. Cu 20 de lei, apoi le vand cu 1500 ron.
La asta te-ai gandit cand ai intrebat? ca faci business si le iei pe nimic si le dai cu de 10 ori mai mult?
Cei de la xiaomi nu le vand prin piete. Au contracte cu diferite magazine, companii de telefonie. Nu e ca si cum cineva face telefoanele alea in beci, si sunt vandute de 5 ori pana ajung la tine. Se vand doar o data. De la producator, la companie.
Spre exemplu face contract cu Vodafone, si le vinde la abonament, ei se inteleg la pret, s-a.m.d Contractu se face pe mii sau sute de mii de bucati, nu pe 2 telefoane happy

| Rd79 a răspuns:

De unde cumpara cine? Distribuitorii?

| xZeRo a răspuns:

Salut!
În primul rând, trebuie să înțelegem efectele pe care le au radiațiile asupra noastră şi să ne alegem telefonul potrivit.
Sunt convins că vei reuşi să mă înțelegi. Acest articol te va ajuta: https://www.google.com/......diatii/amp
Să te ajute Domnul Iisus!