| lumcris a întrebat:

Stiti conturi la pandanda?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BuGaTy a răspuns:

Cine imi face un cont member! plz!
id:andrei678 parola andreias

| Smecherul_3765 a răspuns:

Da am eu o multime numai la unul am level 19 daca vrei sa ne intalnim hai sambata ca vineri nu pot ca merg in Ungaria si ne intalnim la ora 5 la serverul cedar ok? pa

| glowingindark a răspuns:

Am eu un cont de pandanda de level 1, intra pe www.konturi.ro, si va trebui sa scrii situl cu jocul si o sa iti apara o lista cu conturi.

| gabriela_2917 a răspuns:

Da stiu eu nume le este prostule si parola tampitule de ce ne pui pe noi sa-ti dam nu tie rusine

| gabriela_2917 a răspuns:

Da stiu eu nume le este prostule si parola tampitule de ce ne pui pe noi sa-ti dam nu tie rusine.

| Babilionul a răspuns:

Da am fa-ti unul!