| gabriel_8609 a întrebat:

sunt gabriel, stiti cumva conturi de membri pe club penguin sau pe pandanda? dau funda pentru cele maibune conturi de membrii.

1 răspuns:
| AoiChan a răspuns:

Stiam o gramada dar leau banat unii...dar uite o metotda pe care o folosesc eu ca sa am cont de membru si imi merge aproape de fiecare data: gaseste cat mai multi memri si noteaza numele lor pe o hartie si apoi du-te acolo la login si pune numele unui membru si incearca parola la fel ca numele sau invers sau vezi u si daca nu-ti merge dai la alt membru si tot asa ca eu nimeream tot timpu cate unu da ai grija ca la inceput sa tii minte cu ce era imbracat pinguinu ca inainte sa iesi sai schimbi hainele cum erau la inceput ca daca nu ala care sia facut contul o sa-si dea seama ca ia spart cineva contul si o sasi schimbe parola. sper ca te-am ajutatlaughing