| aLL3sSsya a întrebat:

Stiti cumva filme istorice? De exemplu cu gladiatori, cu asiatici. Mai exact cu lupte! Va rog ajutati-ma! Funda!happy

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mongol (2007), Nomad(2005), Genghis Khan-To the Ends of the Earth and Sea(2007), 14 Blades(2010), Musa (2001), Hero(2002), Three Kingdoms-Resurrection of the Dragon(2008), Warriors of Heaven and Earth(2003), Battle of the Warriors(2006), Red Cliff(2008), The Divine Weapon(2008), The Warlords(2007), Gladiator(2000), Spartacus(2004), serialele Spartacus-Blood and Sand, Spartacus-Gods of Arena

| CookieTsang a răspuns:

Oh, da stiu cateva, sunt din Coreea/Korea/Koreea (sunt confuza ptc gasesc pe net toate formele astea)

Legendele Palatului : Printul Jumong (se difuzeaza de luni-vineri intre orele 18 : 30 si 19:30)
Legendele Palatului : Dr. Hur Jun
Giuvaierul Palatului
Secretele De La Palat
Furtuna La Palat

Eroii de la Termopile

Scuze ca nu stiu prea multe, dar la 12 ani sunt preocupata cu scoala si olimpiadele big grin

| Nume a răspuns:

Cei 300, Sparta