| ioliu a întrebat:

As dori sa vad niste filme sau seriale in genul celor cu " Hercule ", "Gladiatorul " adica ceva cu mitologie,sau cu gladiatori, lupte, razboaie istorice... ceva pareri? big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Game Of Thrones, Vikings, Merlin, Legend Of The Seeker, Spartacus, Rome, The Musketeers, The Pillars Of The Earth (miniserie), New Worlds (2014/miniserie),Outlander (2014)
Filme; Pompeii (2014),The Hobbit 1, 2 și 3 (2012/2013/2014),Season Of The Witch (2011),A Field In England (2013),Hammer Of The Gods (2013),Black Death (2010), Apocalypto (2006),Hercules Reborn (2014),Braveheart (1995),300: Rise Of An Empire (2014),1066 (2015)

4 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

La Spartacus presupun ca te-ai uitat, nu?

| RALUCA22223 a răspuns:

Merlin,se da pe canalul axn, sau saga amurg sezonul 4 e cel mai sangeros si brutal, cred ca ti-ar placea mai mult merlin sau hobbit ori harry potter ti-am zis niste filme se gasesc si carti care au aproximativ tot ce ceri