| ake007 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi varianta pdf(electronica) a cartii Panza de paianjen-Cella Serghi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o poti citi online, doar sa o cumperi sad
Imi pare rau pentru tine. Mi-as fi dorit si eu sa o citesc.
Probabil este la biblioteca...

Bafta

O seara placuta happy

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cauta pe scribd,. poate e acolo,...

| Emeraude a răspuns:

Cred ca e mai dragut si mai util sa o citesti tu, rasfoind paginile cartii, are un alt farmec cartea... Dar o poti achizitiona de la o librarie oarecare cu un pret destul de mic, eu am gasit in Alexandria colectia intreaga de la Jurnalul National, cu pretul de la taraba, pentru cei care nu au apucat sa cumpere toate cartile...nu mai stiu exact cat este...pana in 12 lei cred. Dar merita, este foarte frumoasahappy sper s-o gasesti!