| SmileFreedom a întrebat:

Care este subiectul cartii Panza de paianjen scrisa de Cella Serghi? Cea mai explicita concluzie primeste Funda! Celelalte vot!

Răspuns Câştigător
| Aisha a răspuns:

E vorba despre o fata pe nume Diana Slavu, care se naste la Constanta si din cauza saraciei se muta cu familia din loc in loc. Cand creste mare se face foarte frumoasa si patrunde in inalta societate. o gramadade a baieti o plac si unul se si sinucide din cauza ei. Ajunge sa se casatoreasca cu un barbat pe care nu il iubesti si doar spera ca il va iubi candva din dorinta de a trai mai bine. Ajunge sa il insele etc, e tot saraca. se duce la paris isi paraseste sotul si amantul pentru a trai sg. si ii e mai bine. e foarte interesanta da nu ma pricep la povestit. Ti-o recomand.