| CarlaPP a întrebat:

Ştiţi site-uri unde "micii scriitori" îşi pot posta creaţiile?

Răspuns Câştigător
| Jenniffer a răspuns:

Www.wattpad.ro

| Catharsis a răspuns (pentru Jenniffer):

La sugestia ta, mi-am luat inima-n dinţi şi m-am aventurat însufleţită de ceva speranţe pe acest minunat site. Am descoperit (cu surprindere, recunosc) faptul că mail-ul meu era deja înregistrat în baza lor de date, prin urmare, că aveam şi eu cont de vreo 2 ani.
Imediat, a descoperit şi de ce am uitat de el. E un site uşor imbecilizat de mâzgâleli cu vampiri şi alte cele. Totuşi, m-am hotărât să încerc marea cu degetul, poate reuşesc să schimb ceva. Aşadar, îţi mulţumesc pentru scurtul "remember" (aş da fundă, dar de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere).

| Jenniffer a răspuns (pentru Catharsis):

Stiu, sunt multe povesti cu vampiri si varcolaci si One Direction dar sunt si altele chiar frumoase. Daca vrei, numele meu pe wattpad este Mirunaa. Mai vorbim si daca vrei iti voi spune cateva carti citite de mine care chiar sunt WOW :O. Ma bucur ca ti-ai descoperit contul laughing

12 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Exista un site al tinerilor scriitori, adiministrat de scriitoarea care scrie sub pseudonimul satanista 666 (nu te panica, tipa e super de treaba). Tineri scriitori se cheama platforma si acolo poti si socializa cu alti scriitori, poti primi sfaturi, exista concursuri si asa mai departe. E o comunitate misto unde debutantii in volum ii ajuta pe cei nedebutanti atunci cand acestia au nevoie.

| Catharsis a răspuns (pentru TheAce):

Ar fi destul de util dacă ai menţiona şi numele site-ului happy. Nu de alta, dar ne faci curioşi, iar apoi ne laşi cu buza umflată.
Dacă l-ai transmis mai subtil, îmi cer scuze, sunt mai întârziată şi aşa cam vrea lămuriri...
În rest, Peace & Love şi Domnul fie cu tine!big grin

| TheAce a răspuns (pentru Catharsis):

Tineri scriitori se cheama site-ul. Am mentionat. Nu mai stiu exact pe ce platforma e dar gasesti de pe google fara probleme.

| Catharsis a răspuns (pentru TheAce):

Mulţam'! Îl voi drămui în zgomot şi-n tăcere...

| Rockart a răspuns:

Păi, îţi poţi face cont pe Wattpad sau îţi poţi crea un blog pe care să le postezi.

| stpu a răspuns:

Cel mai cunoscut, poate si cel mai vizitat: wwww.poezie.ro

Răspuns utilizator avertizat