| robycfr1 a întrebat:

Stiti vreo carte frumoasa de aventuri pe care as putea sa o citesc pentru ca nu mai vreau sa stau atat la computer?

8 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Harry Potter, orice scris de Dan Brown (a scris vreo 5carti), Un yankeu la curtea regelui Arthur-Mark Twain-Aventurile lui Tom Sawyer, Aventurile lui Huckleberry Finn

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Cartea Harry Potter mi se pare destul de draguta.
Pa, pa!

| Cornelia19 a răspuns:

Iti recomand colectia Cavalerii Pardaillan de Michel Zevaco. Pe langa aventura, gasesti de toate: dragoste, suspans, istoria Frantei. O gasesti cam greu, dar noroc ca exista anticariatele. big grin Sincer, nu ai sa te mai poti dezlipi de ea!winking

| Aleqa a răspuns:

Din partea mea, o carte buna de aventuri este ''Moby Dick''.Am citit'o si eu si a fost de aventura dar si interesanta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă vrei cărţi, dar nu te poţi desprinde de computer, dă click aici, unde sunt cărţi povestite pe computer! http://lecturirecenzate.ro/

| moniii5 a răspuns:

Poti citi twlight sau jurnalele vampirilor (the vampire diaries) sunt foarte misto... .le.am citit si m.am uitat si la film; x;; x; x; x; x

| AndreeaUlea96 a răspuns:

Poti citi cartile Twillight sau NOSTRADAMUS:misterele catrenelor pierdute.

| selena_3634 a răspuns:

Ce varsta ai