| Bianca26bb a întrebat:

Mi-as dori sa citesc o carte interesanta cu comedie (scuze cacofonia) si aventuri mai SF. Stiti vreuna? Imi puteti da exemple?happy Mersii.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rainbowstrings a răspuns:

Gossip Girl sunt foarte interesante cărțile.
Clar de femeie- Romain Gary ( e o carte mai psihologică așa dar e foarte foarte frumoasă)
Băiatul care a îmblânzit vântul - P.R. Morrison
Sunt aiurită și se ia

Fundiță te rog?:*

| sol_5564 a răspuns:

Buna! eu citesc carti amuzante din colectia chic.Iti dau si cateva exemple:,, Casual" de Oksana Robski;,, Ma dau in vant dupa cumaraturi' s. a. dar e o carte haioasa care mie mi-a placut mult si se numeste,, Bozo si cu mine" de Carsten Wunn. Sper ca te-am putut ajuta si cum eu citesc multe carti daca ai nevoie te pot ajuta oricand doar cere-mi id!