| corinaalexiastay a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida, dar sunt foarte curioasa, in realitate exista vampiri?

Răspuns Câştigător
| Doi2 a răspuns:

Exista dovezi despre aparitia unor oameni cu colti care iti sug sangele pentru mai multe informatii intrai pe pagina asta http://www.lovendal.net/......in-italia/

4 răspunsuri:
| Ioanantonia a răspuns:

De fapt au existat.:
)

| Alexxutsa a răspuns:

Este o specie de lilieci vampiri (stai linistita se hranesc doar cu sangele animalelor). Funda? big grin

| ADA_4337 a răspuns:

Stai linistita, vampirii exista numai in filmele de groaza... in realitate nu exista.

| RikkyApril a răspuns:

Dap...Este o specie de lilieci vampiri (stai linistita se hranesc doar cu sangele animalelor)