| PaullaDeDe a întrebat:

Stiu ca profit de site dar am nevoie urgenta de ideei pentru sceneta de halloween... cea mai buna idee fundawinking

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Stie ce as face eubig grin deci eu as fi o fata sa zicem printzesa care calatoreste in mai intai in epoca straveche sa zic si acolo intalnesc un om care este imbracat mai sumar ca sa zic asa adica cum se imbracau ei oamenii de atunci apoi ma rezesc in viitor si vad omuleti verzi cu super tehnologie si chestii din astea.nu stiu in ce masura te-am ajutat dar gandeste-te! da-ti frau liber imaginatieiwinking

3 răspunsuri:
| stick a răspuns:

Daca tu esti in poza. nu-ti trebuie decat barbabig grin, sper sa nu te superi, glumeam!

| freakyjoker a răspuns:

Vampaire^^arigatou

| teonuk2001 a răspuns:

O sceneta de groaza ar fi super! si sa ai niste prieteni care sa te ajute! BAFTA!kiss