| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou pe acest site.as dori sa stiu si eu cui ii plac manelele? eu sunt fan guta.

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Fara numar rolling on the floor

60 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Bine, atunci sa ne traiesti.
Mie-mi place Pavarotti, ce zici te interesez?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bun venit pe sitebig grin Mie nu imi plac manelele dar nu am nimic cu cei care asculta acest gen de muzica.Fiecare cu gusturile luiwinking

| Flav a răspuns:

Dupa nick-ul tau si poza pe care o ai, ia ghici, oare ne dadeam seama ca-ti plac manelele? big grin

| Flav a răspuns:

Mondiale, nici asa nu am impotriva; In primul rand daca scrii numele unei personalitatii, ai grija s-o faci corect barem, ca se rascoleste saracul om in mormant ca-l alinti. Si a spune ca esti fan Guta si a pomeni de cel reamintit de tine, iar e-o comparatie de la cer la pamant, de la zgomot contra valoare. N am nimic cu tine fiindca de asemenea n-am nimic cu manelele, am evidentiat doar niste aspecte clarewinking

| Parintele a răspuns:

Mie nu-mi plac. Dar fiecare cu gusturile lui. Bun venit pe site!

| ioanaa a răspuns:

Bine ai venit printre noi. Incearca sa nu te iei la harta cu cei rautaciosi, da-le peste nas glumind. In rest, sa fii cat mai de folos celor aflati la nevoie!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Ce tari sunt unele raspunsuri!

Janina
| Janina a răspuns:

Nu ascult maanele...nu le suport!

| Ben. a răspuns:

Eu sunt van basten.

| mami a răspuns:

Ce pregatire ai, nu te supara manelele au rasarit ca ciupercile dupa ploaie si asa se vor si termina dupa ce acei ce canta manele isi umplu buzunarele cu banii de la parintzii vostrii, de la acei care inca nu muncesc si nu stiu sa aprecieze banul si le sta capul doar la batait din buric

| RamonaMn a răspuns:

Welcome!winking

Cum mie-mi place un gen de muzica asa si tie iti plac manelele.Si inca o data Bine Ai venit.

| scriitor a răspuns:

Eu sunt Scriitor. Tu pâna la urmă eşti iubymondialul sau Fan Guta? Aşa un nume înca nu am auzit, dar mă rog...
Să-ţi răspund la întrebare: Cui îi plac manelele?
De regulă celor afoni şi inculţi, precum Vanghelie (garantat). Dar uneori se mai infestează şi câte un om...

| Klara a răspuns:

Lui Nati Meir ii plac manelele. A zis chiar el!

| dulshe a răspuns:

Mie numi plac, dar nu vad ceva rau prin faptul ca iti plac manelele, fiecare avem dreptul sa alegem ce ne place, iar tie nu trebuie sa-ti fie rusina ca iti plac manelele.

| dulshe a răspuns:

Aaa si Bun venit pe site. Aici poti afla mai multe despre el: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| crissstina a răspuns:

Pai adevarat, zicala " Gusturile nu se discuta " spune tot, dar nu ma pot abtine. Oameni buni, de ce va plac? Sunt o lipsa totala de incultura. Daca ar fi fost cu adevarat frumoase, sa iti transmita ceva, ar fi fost difuzate in toata lumea, pe tot globul. Dar Romania este singura tara de pe glob unde se asculta aceste odiosenii, ca dovada ca suntem niste inculti. Tot mai multi tineri asculta manele, nu cred ca ati auzit in viata voastra de Michael Jackson, Beatles, Elvis Presley, Joe Dassin. Acestia sunt adevaratele simboluri ale muzicii, adevaratele valori ale lumii muzicale.Nu pot sa te fac sa iti schimbi gusturile, dar incearca si alt ceva, poate iti va placea. " Incercarea moarte n-are".

| NimeniCuActe a răspuns:

Hombre, mai bine taceai din gura happy. Oricum ne dadeam seama dupa nick-ul tau ca asculti manele, deci practic mie nu mi-ai dezvaluit ceva nou. Mai bine ti-ai pune capul la contributie si ai incepe sa ajuti lumea ("care merita ajutata") de pe site. Evita intrebarile stupide si dezbaterile (care ajung sa se transforme in certuri). Mult succes.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Eu sunt fana salam. dar mai ales parizer tzaranesc! bun venit pe site.lasa-ma sa-ti zic noutatile din lumea manelelor.roxi manelista si cu marian valorosu is cei mai tari! cauta pe net! n-o sa-ti para rau(mai degraba ti se face rau).

iti dai seama ca glumeam, nu?:-s

| Cryss a răspuns:

Auzi, fa-ti reclama altundeva, aici incercam sa ajutam oameni nu sa ne demonstram valoarea happy. si nu suport "genul" acela de muzica happy.
Si mdaa. Bun venit tongue.

| Elena0210 a răspuns:

Buna! In primul rand bun venit in comunitatea noastra. Sper sa te ajute raspunsurile noastre si sa poti ajuta si tu la randul tau!
Cat referitor la intrebarea ta, eu ascult manele foarte rar. De fapt depinde de starea mea de spirit si mai ales de melodie. Sunt si manele frumoase dar si unele ingrozitoare! Dar suntem intr-o tara libera si fiecare cu gustul lui! Daca tot esti fac manele recomandami si mie cateva manele triste poate o sa-mi placa!

| Elena0210 a răspuns:

Buna! In primul rand bun venit in comunitatea noastra. Sper sa te ajute raspunsurile noastre si sa poti ajuta si tu la randul tau!
Cat referitor la intrebarea ta, eu ascult manele foarte rar. De fapt depinde de starea mea de spirit si mai ales de melodie. Sunt si manele frumoase dar si unele ingrozitoare! Dar suntem intro tara libera si fiecare cu gustul lui! Daca tot esti fac manele recomandami si mie cateva manele triste poate o sa-mi placa!

| Elena0210 a răspuns:

Buna! In primul rand bun venit in comunitatea noastra. Sper sa te ajute raspunsurile noastre si sa poti ajuta si tu la randul tau!
Cat referitor la intrebarea ta, eu ascult manele foarte rar. De fapt depinde de starea mea de spirit si mai ales de melodie. Sunt si manele frumoase dar si unele ingrozitoare! Dar suntem intro tara libera si fiecare cu gustul lui! Daca tot esti fac manele recomandami si mie cateva manele triste poate o sa-mi placa!

| DenissaDeea a răspuns:

Da si mie imi plac manelele! in special ascult Denisa.

| lia a răspuns:

De gustibus non disputandum!
Dragul meu @iubymondialul, dupa disputa de aseara iti urez un sincer si calduros Welcome laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Mai, dar tu chiar nu stii ce este aia diplomatie, vrei sa aduc si eu in discutie, public, ce am vorbit in privat? Siguur vor fi multe paranteze laughing

| Chuck a răspuns:

Ce-au sarit astia de mai sus. Ca sacalii laughing)

| ines a răspuns:

Da ascult manele si cred ca fiecare poate asculta orice gen de muzica fara sa jicneasca

| Mya a răspuns:

Nu sunt o fana a manelelor, dar nici impotriva...mai putin a unor melodii care trebuie sa recunoastem ca sunt oribile!
Bun venit si integrare placuta!

Răspuns utilizator avertizat