| Ayris a întrebat:

TPU am o problema urgenta la care va rog sa ma ajutati! Trebuie sa gasesc festivaluri de teatru la care sa particip cu trupa. Am nevoie de festivaluri care sa acepte piese de 30 de minute, sa accepte ca trupa sa fie formata si din elevi de liceu si gimnaziu, sau macar liceu. Piesa e in limba romana, dorim sa o prezentam oriunde in tara. Astept raspunsuri, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| DidosMari a răspuns:

Festivalul "Hai La Teatru" din Iaşi. Se ţine la teatrul Luceafărul.
Succes, la revedere!

1 răspuns:
| Ayris explică:

Multumesc de raspuns! Mai astept si alte festivale valabile! ♡