| KaanNoah a întrebat:

Trebuie sa reprezint intr-un desen/poza, succesul sau ce inseamna pentru mine succesul. Dati-mi idei, va rog. Voi ce ati desena? Sunt clasa a 11-a, apropo -.-

7 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Un seif cu bani. laughing

| Speranta12 a răspuns:

Cariera - jobul dorit
Familie implinita
A fi in stare sa-i ajuti pe cei care au nevoie de ajutor
Faima
O viata traita in liniste si pace.

| WhiteLife a răspuns:

O imagine cu un copil care se catara pe un munte și in jos sunt multi oameni care trag de el, au pancarte și strigă cuvinte descurajante.

| Ionut231312 a răspuns:

Pai, banuiesc ca succesul inseamna sa ai o familie, un job, o casa, o masina si sa fiti fericiti, nu?

| KaanNoah explică (pentru Ionut231312):

Da

| KaanNoah explică (pentru Ineys):

Asa este madara laughing

| VanesaParadis a răspuns:

Cum te vezi tu la modul ideal peste câțiva ani, de genul fericit(a), cu iubitul(iubita) mult dorit(a) langa tine și cu toate dorintele îndeplinite, poate genul super deștept și îmbrăcat cu bani câștigați din propria deșteptăciune.