| Anca_Radu_1998 a întrebat:

Am dat la un facebook si nu imi apare acea csuta cu Adauga prieten. Imi arta doar urmareste. De ce? Ce pot face sa apara sau de ce nu arata?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un cont de facebook*.
Persoana respectivă a setat să nu mai primească cereri de prietenie şi să aibă doar opţiunea de,, Urmăreşte ". Ce-i aşa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil să aibă cererile de prietenie disponibile doar dacă aveți prieteni comuni unul cu altul sau deloc.
Poți să dai click pe urmărește, dar nu o să îl vezi online pe chat, o să îi vezi activitatea, iar el nu pe a ta.