| Alian_2724 a întrebat:

Unde pe hi5 imi apare sa sterg contul? dau fundita imi explicati? va rog si multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| allex4369 a răspuns:

Este langa poza ta un buton pe care scrie cont. Probabil ca sti, oricum, dupa ce apesi pe el mergi cu pagina pana jos de tot si acolo e un buton pe care scrie anulare cont. Apesi pe el si de acolo il poti anula.

| tpuuser a răspuns:

Pai, sus in dreapta ai moodu`l [personajul creeat] -> dupa in dreapta apare messages, cont[account]; dai click pe account si dupa mergi pana jos cu pagina; scrie : 'Cancel my account' [sterge contul] dai pe el adaugi Email Address si Password; dupa dai din nou cancel my account; sper ca ai inteles, succeswinking