| Malinutzyk1998 a întrebat:

Unde postez si eu cateva poezii si compuneri. Pe ce site? Instructiuni va rog.

8 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Poti incerca deviantart.com - se prezinta arta home-made de orice stil - scris, pictures, paintings, etc...
bafta

| fryekid a răspuns:

Fa-ti un blog! E simplu si gratuit!

https://www.blogger.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Ingrid16V a răspuns:

Pai pe:
www.blogspot.com
Sunphoto
www.intelepciune.ro
www.agonia.ro
www.poezie.ro

Sper ca te-am ajutat:*

| mihaelabr a răspuns:

Cel mai bine este sa iti faci un blog happy
si daca iti faci pls da-mi un mesaj cu numele blogului happy

| DrMeow a răspuns:

Fa-ti un blog al tau si pune-ti acolo toatele lucrarile frumoase! succces la scris poezii si compuneri! paaa:* funda?

| Buzdugan_Iulian_1984 a răspuns:

Daca poeziile sunt bune pe stih.ro

| ANONIM61 a răspuns:

Pe tpu