| dyana99 a întrebat:

Am nevoie de cateva site-uri cu compuneri hazlii? La cele mai hazlii le voi da

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe Http://compuneri pentru cei lipsiti de imaginatie:compuneri hasli.com/2010/05.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti singura ca ai cap!

| dyana99 explică (pentru anonim_4396):

Auzi eu am spus ca am nevoie de compuneri nu sa imi comentezi aiurea. Daca sti un site trimite-l daca nu vezi-ti de treaba ta si nu te mai baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un boieri s-a dus la padure sa taie niste lemne cu o trasura frumoasa.Si apoi a venit pacala si striga prin padure ca un salbatec la cap, si padurarul la itrebat ce ai patit ma iar Pacala ii raspundea mi-am pierdut mintile si m-am ratacit, da-mi trasura sa-mi eau mintile de acasa iar omul i-a dat trasura ca oamenii si boerul i-a zis peste 1 ceas sa vii in napoi boerul a asteptat 1ceas 2 ceasuri 3 ciasuri, si pe urma a venit un batrin ce pligi bai boerule iaca pacala s m-a amagit ca se dule acasa sasi ia mintili si o sa vie in napoi in padure, iar batrinul era Pacala...

| madutza_2178 a răspuns:

Si eu as vrea sa gasesc ca imi trebuie si miesaddaca gasesti ceva trimite-mi si mie un linkwinking

| Galica_Crissy_1977 a răspuns:

Tema: Compunere cu titlul "O poveste hazlie cu un zmeu"

Sursa foto: http://bit.ly/xReg3A

Pui de compuneri 1 – Zmeul speria pe toata lumea, desi el era tare simpatic. El provine dintr-o familie de zmei rai, care au distrus multe regate si din aceasta cauza el nu isi poate face prieteni.

De fiecare data cand incearca sa se apropie de cineva, zmeul nu reuseste sa faca altceva decat sa-i sperie pe ceilalti si mai rau si sa faca in asa fel incat sa nu se apropie nimeni de el.

Nu avea niciun prieten, pana cand Andrei, un baietel de 3 ani, si-a dat seama de bunatatea zmeului si i-a oferit prietenia lui.

Cum zmeul nu era obisnuit sa se comporte cineva frumos cu el trece printr-o groaza de patanii:

Cand Andrei il invita sa se joace in parc cu ceilalti copii, zmeul sufla atat de tare incat ia parcul pe sus, pentru a-l oferi apoi drept cadou lui Andrei
Atunci cand Andrei ii spune zmeului ca vrea o inghetata, zmeul fura toate aparatele de ingheata din lume si i le aduce baiatului la usa
Andrei il invita la un picnic, dar zmeul nu mananca ca si baietelul, asadar el si-a adus propria mancare, ce a speriat pe toata lumea: soricei si viermi.
Pui de compuneri 2 – Zmeul era ziua fetita si noaptea zmeu care se ridica pe cer. Nimeni nu stia asta, nici macar fetita nu-si dadea seama ca noaptea se transforma intr-un zmeu.

Asa se face ca a fost tare ciudat cand fetita s-a trezit din somn pe un bloc inalt de mai bine de 20 de etaje sau cand ea s-a trezit din somn nu in patul ei ci pe un norisor pufos.

| vktorya a răspuns:

Da, as vrea si eu un site cu compuneri

| vktorya a răspuns:

Aia caut si eu. dar daca gasesc te voi ajuta!

| romania2011 a răspuns:

Sincer si eu am nevoie. daca gasesti trimite-mi mesaj.ms mult.pup.iti dau fundita