| kogame a întrebat:

Unde pot gasi markere prismacolor in romania

15 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

La librarie

| kogame explică (pentru andrei733):

Ce librarie ca nu gasesti oriunde prismacolor nu gasesti la orice librarie

| andrei733 a răspuns (pentru kogame):

Pai depinde unde stai

| kogame explică (pentru andrei733):

Markerele astea NU LE GASESTI ORIUNDE am nevoie de o locatie unde pot gasi aceste markere inainte sa raspunzi informeaza-te

| andrei733 a răspuns (pentru kogame):

Stiu ca ata avea din astea prismacolor si le-a luat de la librarie

| kogame explică (pentru andrei733):

Pe bune?!?! de la ce librarie ca eu am intrebat la mai multe si au zis ca nu au auzit de ele

| andrei733 a răspuns (pentru kogame):

Daaaaca nu gasesti la librarie incearca sa comanzi de pe net

| kogame explică (pentru andrei733):

M-am gandit dar am vrut mai intai sa vad daca stie cineva daca pot gasi in Romania

| andrei733 a răspuns (pentru kogame):

Cum vrei tu
dar eu zic sa cauti pe net ca poate asa gasesti
Succes si sa imi spui si mie daca ai gasit ok?

| kogame explică (pentru andrei733):

Mersi mult si o sa iti zic

| andrei733 a răspuns (pentru kogame):

Ok

| kogame explică (pentru andrei733):

Am vorbit cu cineva care se duce in Anglia si imi ia de acolo coletu ca am luat de pe amazon.uk

| andrei733 a răspuns (pentru kogame):

Aa,deci in Romania nu ai gasit.Ma bucur ca ai rezolvat, numai bine

| kogame explică (pentru andrei733):

Am cautat dar nu am gasit nicaieri. oricum mersi pentru ajutor

| takoda171 a răspuns:

Nu cred ca poti sad si eu vreau sa imi cumpar.