| sudenta a întrebat:

Unde pot gasi si eu un profesor de inot

6 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

De unde esti?

| liliacALB a răspuns:

Apa este cea mai buna profesoara de inot. Intra in piscina sau ce-o fi, pana la gat, si incearca sa te tii deasupra, sa atingi cat mai putin timp fundul bazinului. Nu te lasa dupa 5 minute, insista! Bafta!

| danielalex a răspuns:

Ba edaca esti din Bucuresti du-te la bazinu 23 august, e pe strada maior coravu langa stadionu national, acolo am invatat sa inot eu!

| simona_4854 a răspuns:

Pai eu cred ca cel mai bine ar fi sa cauti pe net pentru ca acolo gasesti detalii!

| Cosmin1095 a răspuns:

Un profesor de inot poti sa gasesti la bazinul de inot din localitatea ta 100%. Bafta

| ZuzzyAllexandra a răspuns:

Poti cauta pe net in localitatea ta. happy