| dyana99scumpick a întrebat:

Cum sa invat sa inot fara profesor..link ceva?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| megamix112 a răspuns:

Cel mai bine e sa rogi parintii sau fratii care stiu sa te invete.Ei stiu cel mai bine.Tu poate faci vreo prostie si regreti dupa.

| CosmiiX a răspuns:

Http://sasesimturi.ro/......meni-mari/
uite aici, de aici am invatat si euuu:)

| 22Ela a răspuns:

Pai e mai greu fara, stiu findca am invatat fara! Uite cum am procedat:cand eram in piscina sau la mare incercam si eu sa inot ca ceilalt ma uitam cum inoata si am incercat, cand ma ducam la unde puneam mainile jos apoi iar incercam sa inot, iar puneam mainile jos, dar picioarele nu trebuie lasate jos, iar incetul cu incetul am reusit! Am facut si exercitii pe uscat!