| pse2 a întrebat:

Unde poti vinde discuri vechi din vinil? Am cateva de la bunica si nu arata rau deloc.Nu stiti ceva magazine etc unde cumpara, din Cluj-Napoca?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate doar un colectionar care are si patefon sa le cumpere. Incearca sa intrebi pe la magazinele de muzica din municipiu ori poate exista vreo asociatie a colectionarilor. Numai bine!

1 răspuns:
| prisoncomro a răspuns:

Sfatul meu e sa nu le vinzi in Romania. N-o sa iei mare lucru pe ele. Du-te in Anglia sau in alta tara din vest, chiar in SUA, roaga un prieten daca nu poti pleca tu, personal. Incearca cel mai bine pe Ebay; acolo se uita si colectionarii si comerciantii. Acum depinde si ce discuri ai... daca sunt cu muzica populara romaneasca, atunci n-ai decat sa le vinzi in Romania.