| KAT a întrebat:

Unde sa caut o persoana care sa ma ajute cu cartea mea? Sa imi dea niste sfaturi, ceva...Am un material si as vrea sa se uite pe el.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un profesor de limba romana daca vrei sa-ti corecteze eventualele greseli gramaticale. Sau o editura serioasa de la tine din zona. Au oameni pregatiti special pe partea de corectare. Fiecare isi scrie cartea cum doreste, pe capitole, cu diferite teme etc. Nu stiu ce sfaturi s-ar putea da la scrierea unei carti, eu am scris cum am simtit si cu ideile pe care le-am avut la vremea respectiva.