| anonim_4396 a întrebat:

V-ar plăcea ca viata voastră de zi cu zi și de noapte cu noapte sa fie subiect de reality show? Bine, nu ca n-ar fi și acum, ca nu mai știi cine te supraveghează și pe unde și cum vor fi folosite materialele. Cum ati proceda daca ati afla ca sunteti vedete pe net sau pe la vreo televiziune? Dar daca v-ar propune cineva sa fiti protagonist "principal si central" intr-un astfel de pseudospectacol, ati accepta? De ce?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Doamne fereste! Adica sa fiu nevoita sa ma cenzurez 24/24, 7/7?
Sa nu ma scobesc in dinti, sa nu injur cand ma impiedic de cate ceva sau cand sare o siguranta? Sa nu vorbesc singura prin casa de frica sa nu zica vreunii ca-s dusa cu creierii capului?
Eu, care nu suport nici macar sa fiu fotografiata, sa stiu ca se holbeaza unii la mine non-stop?
Si, in ultima instanta, nu cred ca as rezista sa nu ma stramb de fiecare data cand as trece prin fata unei camere de filmat.

| psiholoaga a răspuns:

Ai vazut Truman's Show? As accepta doar daca m-ar plati foarte bine, insa viata mea nu e atat de interesanta incat sa merite o investitie atat de mare doar ca sa spun "da". Si ar mai trebui ca orice alte persoane care apar in cadru sa fie de acord.

nony
| nony a răspuns:

Joc deja pe scena vietii, ce rost mai are sa apar la TV?

lolita
| lolita a răspuns:

Da, bineanteles ca as accepta. in primul rand pentru bani, in al doilearand pentru "prietenii mei" si in al treilea rand pentru copii mei, sa -si vada parintii cand erau tineri laughing.
ar fi o experienta unica, tinand cont ca imi place sa povestesc si sa arat locuri si orase noi.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna dimineata, zi doamne fereste! laughing nu vreau sa fiu fimata big grin si nici vedeta big grin... dar daca as fi mi-as cere "drepturile de autor " laughing am voie? thinking tongue

| Kidu a răspuns:

Bineinteles ca nu mi-ar placeastraight face
As refuza imediat, nu-mi place sa se bage cineva in viata mea personala.

| Nastasia a răspuns:

Mi-au suscitat curiozitatea scenele descrise de George Orwell in cartea sa "1984", iar povestea de dragoste traiata de el, mi se pare mai interesanta sub aceste auspiciibig grin.
Toate acestea cu conditia ca la sfarsitul show-ului sa primesc drept recompensa o plasma imensa de pe care sa pot sa vizionez in reluare povestea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint oameni carora le place showul. Mie imi place atit de mult incit ma ascund in padure sa pot face citeva exercitii. Deci departe gindul asta de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-as da liber, adica sa ma scuteasca ca suntem cu totii vedete la cel mai prost scenariu realizat vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna big grin

NU... nici de cum. Asta nu cred ca s-ar putea numi vedeta... Acum se afirma toate vedetele astea mondene, ddoar pentru ca lumea este curioasa sa vada ce fac altii, iar adevaratele valori se uita... Termin aici big grin sa te scutesc sa mi citesti discursurile laughing

Mult succes