| Andrei_Stroia_1990 a întrebat:

Voi cum ati proceda daca ati avea dezorientare sentimentala in viata voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa treci si peste asta cu o noua persoana. Nu te incapatana sa suferi doar pentru ca teoretic asa e natura noastra. Constientizeaza ca nu merita sa te gandesti la ea si sa-ti pierzi timpul ramanand in trecut pentru ca iti induci singur suferinta si nu e deloc ok. O sa apara persoana potrivita nu trebuie sa suferi pentru un asemenea caracter.winking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma gandesc la femeia fara suflet si ma simt mai bine in viata laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș face curățenie printre ele!
Pa, pa.

| Andrei_Stroia_1990 explică (pentru Legiuitoarea):

Si daca ce face parte din trecut iti apare in fata ochilor cam zi de zi?

| precious30 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti pui putin ordine in ganduri!

| Andrei_Stroia_1990 explică (pentru precious30):

O sa iti zci o mica poveste si vei intelege

Eu muncesc la Detasament SMURD si odata la 3 zile merg la munca dar prooblema e ca o femeie pe care inca o iubesc munceste cu mine si am ales sa ma despart de ea ca mia ascuns ca e maritata acum intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei_Stroia_1990):

O sa treci si peste asta cu o noua persoana. Nu te incapatana sa suferi doar pentru ca teoretic asa e natura noastra. Constientizeaza ca nu merita sa te gandesti la ea si sa-ti pierzi timpul ramanand in trecut pentru ca iti induci singur suferinta si nu e deloc ok. O sa apara persoana potrivita nu trebuie sa suferi pentru un asemenea caracter.winking