| pufy a întrebat:

Va place Gheorghe Zamfir?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

DA!
A reusit sa faca MUZICA dintr-in instrument simplu, folosit de oameni simplii!

8 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Da, in special coloana sonora de la filmul Kill Bill...

cristian
| cristian a răspuns:

Gheorghe Zamfir este de apreciat pentru ca este un roman destept care a facut cunoscuta Romania in lume.
Eu nu agreez muzica lui poate pentru ca nu o inteleg suficient.

eileen
| eileen a răspuns:

Este unul dintre putinii cu adevarat oameni ai muzicii, de recunoastere internationala.Imi place.

| hugin a răspuns:

Da. Toti recunoastem naiul lui prin filme americanebig grin

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da. Ma relaxeaza melodiile cantate de Gheorghe Zamfir.

| N538961518 a răspuns:

Normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, FOARTE MULT. ESTE UN OM DEOSEBIT SA-I DEA D-ZEU MULTA MULTA SANATATE. DE LA MARIAN SI LORY.

| bunica a răspuns:

Intrebarea nu este pusa bine.nu i-mi place Gheorghe Zanfir dar muzica lui da.