| Ioanaaaa72 a întrebat:

Va place sa scrieti? Si daca da, aveti blog? Care este acela?
Funda.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Personal nu sunt un fan al blog-urilor, in special pentru faptul ca posibilitatea de furt intelectual e destul de ridicata, dar recomand tuturor celor care vor sa se apuce de scris. Consider ca la inceput nu e vital sa scrii mult, insa e extrem de important sa scrii des, ori un blog urmarit de anumite persoane care asteapta sa scrii zilnic poate sa fie util. E imbucurator faptul ca pe acest site exista atatia tineri pasionati de literatura. Oricand ai nevoie de vreun sfat, daca vei dori sa scrii, ma gasesti.

5 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Avem, avem :)

http://www.konnstantinc.in

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă-mi place să scriu? Enorm. N-ai să mă crezi, dar am umplut un dulap întreg cu scrierile mele...Mai si desenez pe marginea poveștilor happy
N-am blog, dar in curând...

| danadana28 a răspuns:

Imi place sa scriu, dar scrierile literare le pastrez pentru concursuri sau reviste. Pe blogul meu www.blog-de-wewerita.blogspot.com m-am axat mai mult pe scrieri gen jurnal on-line.

| Lacrymosa a răspuns:

Nu e cine stie ce, abia l-am facut... ieri. :) Totusi, daca vrei sa arunci o privire: http://0pureinsomnia.blogspot.ro/