| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma sa scriu un eseu la limba romana pe tema "iubirea de mosie e un zid".

20 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Zideste!happyscrie pe foaie ceia ce simti.Sunt sigur ca-ti iubesti Patria!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea de mosie e un zid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea de mosie e un zid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Industriea silicatilor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da suci scrieti-mi un eseu cu teme care vo spus-o mai sus daca nu ma ajutati sunteti niste pidari sa muriti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Viata are prioritate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti iubesti patria atunnci no poti schimba pe nimic. ea e ca mama si tata, e o particica din noi ce ne invata sa iubim tot ce ne inconjoara. pentru acele doua personaje din poiemele acestea patria e cel mai important lucru si pentru ea ei sint gata sasi dea chiar si viata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Satul natal, leagănul copilăriei meletul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda si eu am nevoie de un eseu pe tema asta, si nu ma aijuta nimeni decit eu pe mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda si eu am nevoie de un eseu pe tema asta, si nu ma aijuta nimeni decit eu pe mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh si eu am de facut un esu sh' nu stiu ce sa scriu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mii tot imi trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nust ce sa-ti spun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubirea de mosie e un zid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta si eu caut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ghinditiva singuri sh chiar nu va da nica prin cap?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e un zid ascultati inima

| illusion a răspuns:

Nu avem cum sa te ajutam.deoarece pe acest site nu se fac teme. imi pare rau dar iti pot da un sfat consulta-ti colegii poate ei stiu mai binewinking

| natalitza a răspuns:

Mdaaa