| Bibi_5122 a întrebat:

Va rog mult de tot daca puteti sa ma ajutati. Cand eram mai mica am vazut un tablou pe undeva pe net iar acum nu il mai gasesc. El infatisa un taran cu parul lung, negru si cret (ma rog ondulat) cu o pipa in gura si era imbracat intr. o camasa alba si cu o palarie pe cap. Tin sa precizez ca pipa nu o tinea in mana. Ea era infipta in buza cumva si era extrem de lunga. Va rog mult daca puteti sa ma ajutati, daca cumva ati auzit de el. Fundaa big grinpuppy dog eyes

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Din cate spui tu, s-ar parea ca este un portret facut de george lowendal[baron de.].