| sweet1399 a întrebat:

:*. Imi puteti da niste idei despre cum sa imi aranjez parul. E mai cret si nu foarte lung, dar sta in toate partile. Va rog sa ma ajutati :! :*

9 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Foloseste placa sa ti-l intinzi. Apoi poti sa iti dai cu ceva care sa ti-l mai indrepte.O crema antiduritate si pentr-u indreptare sau dupa baie foloseste mult balsam.

| sweet1399 explică (pentru Danysan):

Il intind si cu placa, dar sta drept o zi si apoi e iar cret.

| Danysan a răspuns (pentru sweet1399):

Eu macar sunt baiat -nu mai zic ..Freze daca vreau sa imi fac si eu ca altii mai bine ma lipsesc.Dar retine un lucru -Noi suntem mai rari si asta ne face speciali.

| sweet1399 explică (pentru Danysan):

Da, suntem speciali big grin. Dar cu par ciudat laughing

| Danysan a răspuns (pentru sweet1399):

Dar omiti un aspect -Pufosenile noastre or sa aiba o gramada de bucle cand or sa fie mici asa ca nu se compara :-p.

| sweet1399 explică (pentru Danysan):

Cel mai dulce raspuns :* laughing

| Danysan a răspuns (pentru sweet1399):

Ca si mine :-p!

| ByCats a răspuns:

Si parul meu e la fel asa ca ori il impletes ori il las liber. Poti incerca o impletitura pe o parte nu trebuie sa ai parul foarte lung