| monstereye a întrebat:

Va rog puteti sa imi da-ti idei legate de un desen de primavara avem nevoie la scoala pentru un concurs de afise pana luni cele mai originale primesc Funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| xlmpq a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/desen-152785.htm uite

| monstereye explică (pentru xlmpq):

Vezi ca ti-am dat tie funda ai grija ce spuihappy

4 răspunsuri:
| XkkOOjs a răspuns:

Poti face un peisaj cu niste pomi proaspat inmuguriti si niste ghiocei

| gabygi a răspuns:

Incearca un peisaj de primavara cu soarele pe cer ca si cum sar topii zapada si dau florile asa niste animale salbatice (bafta la desenat )

| HaveCookies a răspuns:

Poti face un peisaj de munte, unde razele soarelui reflecta inspre munti. Deasemenea deseneaza si niste dealuri pe care sa faci pomi infloriti de culoare roz. Pe langa munti incearca sa faci un satulet ( depinde cat de buna esti la desenat ). Bafta!