| Noora a întrebat:

Vand cartile din biblioteca personala. Colectii: literatura romana si straina, psihologie, pedagogie, filozofie, arta, dictionare, manuale pentru invatarea limbilor straine (engleza, japoneza, franceza, germana, spaniola, rusa), diverse. Pret negociabil intre 1 ron si 150 ron. Lista titlurilor o voi trimite in format PDF celor interesati.

Răspuns Câştigător
| iarmaroc a răspuns:

Albume de arta cu pictori/pictura romani/romaneasca m-ar interesa.

18 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu eu eu eu.Glumesc! Iti trimit adresa mea de mail printr-un mesaj privat?

| Necrophagist a răspuns:

Din filozofie ti-au mai ramas? Stiu ca e tarziu dar daca tot e un domeniu putin cautat ma gandeam ca nu s-au cumparat toate si mai ai de vanzare.

| Adryana a răspuns:

As dori si eu lista titlurilor.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza manuale de psihologie primul an, va rog raspuns pe adresa eodica551955@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, as vrea si eu lista cu carti de psihologie, pedagogie, filozofie si arta pe : deeatheblackangel@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Acum am vazut aceasta postare a ta. M-ar interesa cele de psihologie. Poti sa-mi trimiti titlurile pe privat si preturile? Sau id-ul tauthinking Multumesc.

| mustard a răspuns:

Mai e valabil anuntul tau? vreau si eu lista titlurilor. ma intereseaza in special manualele pentru invatarea limbilor straine.

| Mhjua a răspuns:

Vreau si eu lista titlurilorbig grin

| Mhjua a răspuns:

Dar de invatat japoneza nu ai? ca nu am vazutbig grin

| FlyingSparkle a răspuns:

As vrea manual pentru invatarea limbii japoneza :X imi poti trimite si mie lista titlurilor?

| seherezad a răspuns:

As vrea lista titulaturilor. merci anticipat:*

| marilen a răspuns:

Si eu sunt interesata daca mai e valabil. Mersi

| Andu22 a răspuns:

Ma intereseaza limba si literatura romana/ engleza. Imi poti trimite lista?

| Aquamarine23 a răspuns:

Vreau si eu o lista cu carti de pedagogie, sociologie, psihologie. mersi!

| AidaK a răspuns:

Mai ai manual pentru invatarea limbii japoneze? imi poti trimite lista?

| Noora explică:

Sunt peste 1500 de carti, pastrate impecabil.

| Misha_2230 a răspuns:

Si eu doresc lista cu titlurile. Multumesc.

| georgiana94_5612 a răspuns:

Daca anuntul mai e valabil, m-ar interesa pedagogia