| AlinutzaRouz a întrebat:

Vreau niste situri despre magie, vraji, dar pe care sa scrie si incantatiile. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trasarea cercului magic o gasesti in versiune completa pe http://www.magie.xhost.ro plus o carte care poate fi citita pe Net si din care poti intelege multe lucruri.

32 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ce fel de incantatii?

| nustiucine a răspuns:

Renunta, cauta o carte despre anatomie, o sa iti fie mult mai de folos.

| antonius74 a răspuns:

Pe net nu se gaseste asa ceva. cauta prin librari sau biblioteci

| AlinutzaRouz explică:

Ms, ma gandeam eu ca e putin cam aiurea sa cauti asa ceva pe net

| AlinutzaRouz explică:

In caz ca nu vezi bine, eu nu ti-am cerut parerea sau explicatii, am cerut un site. si eu am cu totul o alta parere despre ce spui, daca chiar te intereseaza

| MissCamelia a răspuns:

Site-uri nu o sa gasesti, iti pot recomanda sa te duci la institutul de etnologie si folclor care este la romana daca esti din buc si sa cauti acolo carti

| alessyca a răspuns:

Pe net sunt numai tampenii iti recomand sa mergi la biblioteca, eu am gasit la biblioteca din orasul meu [craiova] cateva carti super interesante

| rozalia25 a răspuns:

Intra pe blogul meu:http://vrajitoarearozalia.blogspot.com/ Vor fi si incantaii curand. Pana atunci poti sa-mi scrii pe mail, sa-ti trimit ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facultatea de stiinte cognitive face cursuri de diverse, gasesti acolo tot ce te intereseaza, stai linistita ca incantatiile n-au efect, magia asisderea, n-ai ce-ti trebuie, fond ezoteric nativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o vraja pentru tine magia o am in mainii minte tine asta aminte sa ma iubeasca sa ma vrajeasca dragostea sa se-mplineasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vraji stiti vreau sa devin vrajitoare ca charmed

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne transforma si pe mine ca sa am si eu vraja doamne a ajuta ma sa am si eu dorinte vrau sa am puteri sa zbor sa fac magie ce vrau e si ma gandesc bine si mi-l da nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, in primul rand, vrajile nu exista! poate doar iluziile.chiar si david copperfield nu e 100% vrajitor. e doar un iluzionist! nimic tot. daca, credeti in asa ceva, nu aveti decat.nimeni nu-l intrece pe D`zeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vre si eu foaret mult poate ma ajutati si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie p google cartea umbrelor si o sa vezi ritualurile cu tot cu incantatii din magia wicca cea mai tare secta d vraji care este in toata lumea c se ocupa mai mult cu ritualuri samanice care sunt cele mai tari si adevarate tot odata. mult succes in a gasi cea c doresti.

| Razvy197 a răspuns:

Iti pot da eu un site bun www.paranormal.ro

Răspuns utilizator avertizat
| RosszeJolie a răspuns:

Fa degetica :d

| piper a răspuns:

Daca vrei sa afli tot despre vraji trebiue sa scrii pe net cartea cu vraji si sa citesti

| piper a răspuns:

Puterea e cu noi dar nu cu voi demoni nenorocit si neiubiti murit toi dela o lalta acum sau niciodata sau abra kadabr intra pe youtube.com scrie sus la cautare charmed apoi scrie 134 1 cheaper by the coven si uitate la film

| piper a răspuns:

Multe si priveste charmed la ctc

| Aragon_6496 a răspuns:

Si eu vreau sa devin vrajitor happy

| Cristi_Roman_1998 a răspuns:

Vreau o vraja sa aflu daca morti mai traiesc

| Cristi_Roman_1998 a răspuns:

Vreau sa fiu sirena

| hibridboy a răspuns (pentru cttiwb):

Sunteti penibili frate
ce naiba sunteti satanisti sau ce
de cautati ritualuri magice aici nu suntem in star wars