| OcTaV9898 a întrebat:

Vreau sa imi deschid un site pentru sireturi numai ca nu stiu pe cineva care face situri gen sa pui o poza si sa dai detalii despre acel produs! dAca ma puteti ajuta dau funda la cel mai bun!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei un site simplu de prezentare gaseti o gorza de doritori, daca vrei un magazin online e ceva mai complicat, dar exista atatea posibilitati. cauta pe net, gasesti numeroase oferta (sa nu te astepti sa fie si gratis)

| Dismally a răspuns:

Nu stiu ce nu ai gasit tu, orice CMS este bun pentru asta.

| OcTaV9898 explică:

Deci imi dati un site? ca nu ma=ti ajutat deloc...