| schindlerww a întrebat:

Vreau recomandari de carti. Cate-ncap. big grin Cele mai bune volume pe care le stiti. Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Mizerabilii,Omul care rade- Victor Hugo, Maytreyi, Nunta in cer -Mircea Eliade, Scrisoare de dragoste, Invitatie la vals, Elevul Dima dintr'a saptea -Mihail Drumes, O plimbare de neuitat, Jurnalul unei iubiri - Nicholas Sparks, Doi ochi albastri, Departe de lumea dezlantuita - Thomas Hardy, Pe aripile vantului etc.

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Ciresarii, Constantin Chirita si Legendele Olimpului

| schindlerww explică:

Majoritatea le-am citit, dar multumesc pentru efort. Cartile respective sunt geniale.

@cantemir13, nu consider ca cer prea mult. big grin Cer carti. Cartile nu sunt niciodata prea multe. happy Oricum, mersi pentru recomandari.

| princess97 a răspuns:

Crima si pedeapsa
Cei 3 muschetari
Mizerabilii
Singur pe lume
Rosu si negru
Ciresarii
Harry Potter
Cronicile din Narnia
Print si cersetor
sper sa-ti placa. unele chiar sunt fff fainewinkinghappy

| Larionana a răspuns:

Toate cartile Charlaine Harris (Seria Vampirii Sudului)
Cei 100 toate volumele-Kass Morgan
Cele 13 motive-de Jay Asher
Sub soarele noptii-Trish Cook
Anna si sarutul franțuzesc-Stephanie Perkins
Sub aceeasi stea-John Green

| cantemir13 a răspuns:

Ceri prea mult uite o lista de 3 un veac de singuratate, hannibal ante portas, de veghe in lanul de secara si mai sunt vreo 200 si mai frumoase