| AlinaIulia0207 a întrebat:

Vreau sa cumpăr niște markere pentru desen de calitate și nu știu ce să îmi iau. Copic markers nu vreau deoarece sunt foarte scumpe. Ce markere să îmi iau la un preț bun și de preferat (nu obligatoriu) cu vârf pensula?

1 răspuns:
| CutsieRainbow a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa te obisnuiesti cu ele, sa stii in ce constau markerele pe baza de alcool. Iti recomand Touch (TwinMarkers) sau Ohuhu. Diferenta e inca vizibila dar sunt bune, in plus "un artist se descurca cu orice" Ar trebui sa ajute; v