| Aazra a întrebat:

Vreau să cumpăr nişte carioci să colorez pentru relaxare. Îmi puteţi recomanda nişte carioci bune (prin bune mă refer să se vadă acceptabil şi să nu iasă pe partea cealaltă a paginii)? Şi de unde aş putea să cumpăr? Preferabil mai multe culori, până în 100 de lei. Dacă consideraţi că merită pot fi şi mai scumpe! Dar nu copic markers la 1500 de lei. laughing
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| MarianBogdy a răspuns:

Eu îți recomand cariocile de la maped "Long Life" au o varietate mare de culori și le achiziționez de multă vreme! Poți sa le găsești in Carrefour

| Aazra explică (pentru MarianBogdy):

Ştii cumva dacă găsesc şi cu mai mult de 32 culori?

| MarianBogdy a răspuns (pentru Aazra):

Habar nu am

| Aazra explică (pentru MarianBogdy):

Le-am cumparat. Sunt multumita de ele! Multumesc!

| MarianBogdy a răspuns (pentru Aazra):

Cu placere

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti folosi orice carioci sau markere, daca alegi hartie care nu absoarbe cerneala din ele.
Hartiile pentru imprimante inkjet si laserjet de peste 80 grame, semilucioase, de regula fac fata acestei cerinte. In plus, culorile se vor vedea si mai bine pe asemenea hartie.

| Aazra explică (pentru Bula):

O să folosesc pe hârtie tip..carton, nu ştiu exact cum se numeşte. Să zicem ca e mai groasa, dar aş vrea sa pot folosi şi pe a4 normal

| Bula a răspuns (pentru Aazra):

Cartonul simplu absoarbe cerneala, dar daca este suficient de gros, atunci nu strapunge prin el.
Mai bine lipesti hartie de calitate buna pe placa de carton.