| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin actor?

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Ne intrebi sau chiar vrei?
funda plsss

17 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu stiu, ia vezi... vrei?

| Melody a răspuns:

Ne intrebi pe noi?

Abh
| Abh a răspuns:

Nu stiu, vrei?

Abh
| Abh a răspuns:

Ai primit raspuns pe masura intrebarii, data viitoare poate o vei detalia ca sa nu mai fie atat de interpretabila.

| Rayyy a răspuns:

Super happy
Ar trebui sa urmezi niste cursuri in acest sens.

| justMe29 a răspuns:

-_- e o intrebare?

| ana3 a răspuns:

Asta numa tu si D`zeu stiti.

| fataroz a răspuns:

Cum vrei tu asta este o intrebare proprie

| Elyy_1788 a răspuns:

Doar tu stii!

| CiuxyM a răspuns:

E o intrebare? sau e o afirmatie si ne ceri pareri?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Si cine te opereste?
confusedthinking

| partyvip a răspuns:

Buna, eu am 16 ani sunt din constanta, eu am o idee eu as dori sa deschidem un canal pe youtub, acolo unde vom posta cele mai tari scenete, parodii etc. Vom strange grupuri de actori in fiecare oras prin intermediul internetului. iar daca ne reuseste devenim cunoscuti ma poti contacta pe adresa de email partyvipthisisit@yahoo.com sau pe adresa de mess partyvipthisisit pentru a discuta

| partyvip a răspuns:

Eu incerc sa fac o comunitate de actori pe internet, noi vom face videoclipuri pe care le vom posta pe un canala pe youtub, cine vrea sa-si arate talentul sa ma contacteze la datele de mai sus. Da este o intrebare cu raspuns.

| partyvip a răspuns:

Bai oameni buni este o intrebare la care raspunsul eu il-am dat pentru imi face cunoscuta idea toti cei care au talent actoricesc si care vor sa deschidem un canala pe youtub cu videoclipuri sa raspunda, va rog sa nu dati raspunsuri anapoda cum au dat majoritatea.

| partyvip a răspuns:

Mai multe despre mine ma numesc vasile am 16 ani sunt din constanta imi dores sa devin actor

| Madj13 a răspuns:

Vreau sa devin actor