| RamonR a întrebat:

Vreau sa devin actor, dar de asemenea, as vrea sa calatoresc prin lume, ce job s-ar potrivi pentru asta? big grin

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Regizor. Poti juca in propriile filme, si calatoresti peste tot in lume, ca sa surprinzi mai stiu eu ce peisaje care sa apara in filmul tau.

4 răspunsuri:
| Danessy a răspuns:

Pai daca vrei sa devii actor (cum ai zis mai sus) atunci fii actor, si o sa si calatoresti de asemenea. Du-te si tu la o scoala de actorie ceva happy

| GunsNRoses44 a răspuns:

Pai fate actor si incearca sa devii cunoscut, dupa aia totul vine de la sine...(bani,masini, femei, faima, case, etc.)
P.S. ''Multa bafta in vitoare cariera!''

| Nep_Marius_1990 a răspuns:

Nu mi-o lua in nume de rau. ai putea sa iti cauti un job la Circ... ei calatoresc prin lume. si este foarte frumos. (ca in orice job exista si avantaje si dezavantaje. gandeste-te mai bine la ceea ce iti doresti)

| casy24 a răspuns:

Daca esti un actor bun vei calatori peste tot...si asa impusti doi iepuri dintr-un foc laughing