| Dyxless a întrebat:

Vreau sa devin un actor de cinematografie! Spuneti-mi va rog cu ce sa incep ....si ce calitati trebuie sa posede un actor!

Răspuns Câştigător
| Aliceee98 a răspuns:

Pai..ar trebuit sa vorbesti 2, 3 limbi, sa ai dictie si talenthappySi eu imi doresc acest lucru de mult timp...Mult succes

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Muta-te! laughing In Romania nu stiu cat succes sau reusita vei avea, sincer. stiu ca nu este bine sa spulberi visele cuiva, dar uneori este nevoie de cineva sa te aduca cu picioarele pe pamant. Trebuie sa fii foarte bun in asta.

| Spitz10 a răspuns:

Pai iti poti da seama dupa cum iti misti fata. Daca iti misti foarte des sprancenele cand te exprimi si gura tie deschisa bine si nu numa asa un pic crapata este o calitate foarte buna pe care multi actori au spus ca trebuie sa o posede un actor.Un inceput ar fi sa dai casting pentru ceva mic.

Răspuns utilizator avertizat
| missteia a răspuns:

Trebuie sa te acomodezi cu personajul pe care il primesti sa te transpui sa potii intro clipa rade in alta plange sa asculti'sa retii

| GCristina93 a răspuns:

Primul pas este sa te apuci de cursuri de actorie.Profesorul de actorie iti va spune urmatorii pasiwinking