| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa truchez cateva poze cu mine, sa imi pun o coada de sirena. Cum pot face?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
65 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...cauti p neet, cel mai simplu chiat daca sunt o gramada d prosti...eu va sfatuiesc sa nu dati id nimanui si sa nu trimiteti poze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai simplu ati desenezi una haha ce fraieri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau sa ma ajuti daca se poate emilica95. id meu este : zpacitu iti multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te poti duce afara cand e luna plina iei cu tine un pahar cu apa uitandute la luna plina, apoi trebuie sa controlezi apa cand o atingi eu am incercat si merge eu sunt sirena si tu poti fi una daca incerci asta eu si prietenele mele am reusit si santem sirene adevarate avem si puteri eu ma numesc madalina am 10 ani chiar si voi puteti deveni sirene stiu ca nu credeti dar e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau dar nu stiu nici eu. poate il intreb pe tata si iti zic. faza cu coada este cool. tine-o tot asa.fi cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cauti un program de editat si ddupa editeze pozabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bebe_bebitza97

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cheama david si nu stiu sa trucez poze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa truchez cateva poze cu mine.Intr-una vreau safiu sirena si in alta zana.Cum pot face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap da vreau sa imi pun altceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna zunt alina zi az vrea za truckez o paza cu mine,,,, find o mik printeza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sa imi pun poza in mijlocul la ceva
?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa imi tuchez pozele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau!
idul meu e crys_ele2000

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Add skiner_47 va rog ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa de ce nucrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa mai pun in poze alaturi de artisti cum fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da u mai esti de copzi de sirena

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

V

Vreau sa imi modific cateva poze si nu stiu cum. Cine ma poate ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau s ma ajuti id-ul meu de mess:alexutza. ella

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa-mi fac o coada de sirena ca sa impresionez o prietena de amea

Răspuns utilizator avertizat
| teo13tedy a răspuns:

POTI SA ITI FACI O COADA ADEVARATA! ESTE SIMPLU:Ei o pereche de colanti lungi in care sa iti incapa ambele picioare pe un crac. Apoi pe celalalt il tai si cosi urma. Daca vrei poti sa cosi si la picioare gaura.Si asa ai o coada de sirena. Daca vrei si sutien de aceeasi culoare:Iei cracul ramas si il tai pe lung.Il cosi pe partea cea scurta si gata.Ai un sutie fara bretele asortat cu coada! Eu am incercat si mi-a iesit.Ideea asta mi-a venit seara!

| alinush_3252 a răspuns:

Poti intra pe pizap
nu
e
o
gluma
e
adevarat