| Larysa13 a întrebat:

Vreau si eu niste desene in creion daca se poate.happy. Fundita cele mai multe.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| MikidutzaEdy a răspuns:

Scrie pe google la imagini desene in creion ca sunt aco lo cate vrei
fundita? plzzzzzzzzzzz am decat 4 si vreau mai multe

| MiHaI a răspuns:

Desene in creion n-ai cum desene cu creionu mai gasestiwinkinglaughing

| Anq209 a răspuns:

Dai pe google si scrie imagini de desenat si alege categoria ex:imagini de colorat cu catei(nu de usturoi laughing )Te rog da-mi prima fundita ca nu am primit niciuna.

| rmr12 a răspuns:

Http://www.desenez.net/....../index.php uite aicia situ iti alegi u ce vrei sa desenezi in dreapta funda

| RaresMJ a răspuns:

Un like la pagina? https://www.facebook.com/manearares Multumesc!