| BunaaHaiPa a întrebat:

Vreau si eu sa-mi recomandati niste carti gen Split, Cadavrul din biblioteca.

3 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Cu ochii altuia, Inelul-Mostenirea ultimului templier, Ochiul Lunei, si poti incerca sa citesti Dan Brown (mai toate cartile sale sunt foarte bune. Au un farmec remarcabil. Te plictiseste pana la jumatatea cartii, si dupa aceea face paguba. Un suspans nemaivazut.)
Sper ca am fost de folos!

| DUTCH a răspuns:

Paul choelho - la raul piedra am sezut si-am plans; alchimistul; veronika hotaraste sa moara

sunt bune, si complexe totodata. dar daca ai citit split si ai inteles-o, cred ca te poti descurca. succes

| DUTCH a răspuns:

Http://www.scribd.com/......e-sa-moara

aici gasesti online cartea. si le gasesti si pe celelalte tot pe acest site